Новини світу. 1 березня. Засновник сайту WikiLeaks подав до британського патентне відомство заявку про реєстрацію торгової марки «Джуліан Ассандж».

Ассандж стане торговою маркою

Засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж (Julian Assange) має намір зареєструвати своє ім’я в якості торгової марки. Відповідна заявка подана в патентне відомство Британії 14 лютого.

Заявку за дорученням Ассанджа подала юридична фірма Finers Stephens Innocent, яка представляє інтереси австралійця в Лондоні. Документ доступний на сайті відомства.

Судячи з заявки, торгову марку «Джуліан Ассанж» голова WikiLeaks має намір використовувати в таких сферах, як публічні виступи, новинна журналістика, журналістика, публікація текстів за винятком рекламних текстів, освітні послуги та послуги розважального характеру.

Заявка Ассанджа буде опублікована в бюлетені товарних знаків 4 березня. Якщо протягом двох місяців на торговельну марку «Джуліан Ассанж» не з’являться інші претенденти, він отримає її в своє розпорядження.

Декількома днями раніше на сайті WikiLeaks заробив інтернет-магазин товарів з символікою сайту: футболок, светрів, чохлів для ноутбуків. Виручені гроші віддадуть на розвиток ресурсу.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.