Новини світу. 1 березня. Джон Гальяно – провідний дизайнер фірми Christian Dior – звільнений за антисемітські висловлювання.

Джон Гальяно
Гальяно договорився

У кінці лютого на сайті британської газети Sun з’явився відеозапис, на якій Гальяно, перебуваючи в одному з паризьких барів і будучи нетверезим, ображає євреїв і визнається любові до Гітлера.

Глава фірми Christian Dior Сідней Толедано різко засудив поведінку Гальяно і відзначив, що слова дизайнера «повністю суперечать цінностям, з якими завжди асоціювала себе фірма Christian Dior».

ВІДЕО

Скандалу навколо Джона Гальяно передувала інша його п’яна витівка, яку він дозволив собі в тому ж паризькому ресторані, де було знято відео. За словами французької пари, яка пожалілася на модельєра 24 лютого, він без видимих причин накинувся на своїх сусідів з антисемітськими образами. Відразу після цього модельєра затримала поліція, проте незабаром його відпустили.

Через кілька днів з’ясувалося, що в 2010 році в тому ж ресторані стався аналогічний інцидент. Жертвою Гальяно тоді стала місцева жителька, яку британець також ображав. Побачивши, що її сусід п’яний, жінка не надала витівці особливого значення, однак після появи повідомлень про затримання Гальяно, парижанка все ж таки вирішила подати на британця скаргу.

Незабаром після того, як Гальяно був затриманий, у модному будинку ухвалили рішення тимчасово відсторонити його від виконання обов’язків на час розслідування. Офіційних звинувачень на адресу модельєра поки висунуто не було. Сам він вважає, що став жертвою наклепу з боку французької пари, після скарги якої його затримали. Він вже подав щодо них позов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.