Новини України. 7 березня. Американський сенатор, екс-кандидат в президенти США Джон МакКейн закликав українську владу відпустити Юлію Тимошенко на саміт Європейської народної партії.

МакКейн, Мартенс
МакКейн і Мартенс просять ГПУ відпустити Тимошенко в Брюссель

Про це повідомляє персональний сайт лідера БЮТ.

Американський сенатор Джон МакКейн та президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс сьогодні виступили зі спільною заявою, в якій закликали українську владу та Генеральну прокуратуру України зняти обмеження на пересування лідера партії “Батьківщини” Юлії Тимошенко.

“Ми спільно закликаємо українську владу дозволити Юлії Тимошенко відвідати саміт Європейської народної партії в Брюсселі 24 березня. Партія Юлії Тимошенко “Батьківщина” є асоційованим членом ЄНП, саме тому її запрошено для участі у саміті”, – йдеться у спільній заяві, яку оприлюднено на офіційному сайті американського сенатора та Європейської народної партії.

Джон МакКейн та Вільфред Мартенс також закликали владу переглянути свої дії, які можуть розглядатися як вибіркове застосування права щодо лідерів опозиції в Україні. У заяві також нагадується, що в грудні 2010 року та у січні 2011 року Юлії Тимошенко не дозволили відвідати Брюссель (Бельгія) для проведення зустрічей з представниками Європейської народної партії, повідомляє сайт Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.