Новини економіки. 14 березня. Державна податкова служба офіційно затвердила параметри, за якими будуть шукати мінімізаторів податків, і низку внутрішніх документів, що регламентують проведення кампанії з відпрацювання підприємств “групи ризику”.

Державна податкова адміністрація, ДПА
ДПСУ буде боротися з тими, хто приховує доходи

Про це повідомляє агентство “ЛІГА” із посиланням на прес-службу ДПСУ.

Зокрема, у податковій відзначають, що чітко викладені критерії відбору та класифікації суб’єктів господарювання (СГД) за категоріями “вигодонабувач”, “транзитер”, “податкова яма”.

Також складено алгоритм визначення переліків ризикових СГД.

Крім того, ДПСУ створить в регіонах робочі групи з відпрацювання підприємств “групи ризику”.

“Багато підприємств приховують свій прибуток різними методами. Зароблені гроші “розмивають” із залученням фіктивних фірм, конвертаційних центрів, транзитних груп, “податкових ям”, – зазначив заступник голови ДПСУ Олександр Клименко.

“Ми покінчимо з цим. У нас розроблена методика, яка дозволить визначити такі підприємства, зруйнувати побудовану схему і змусити несумлінних платників з реального сектора економіки повернути кошти в бюджет”, – наголосив він.

На сьогодні вже заплановані технічні навчання для фахівців, які будуть залучені до цієї роботи.

Податківці в регіонах за допомогою експертів з центрального апарату відомства будуть вивчати законодавчі акти і методичні рекомендації, необхідні для комплексного відпрацювання підприємств “групи ризику”.

“У деяких підрозділах, на жаль, рівень готовності до ефективної боротьби з мінімізацією податків виявився неналежним. Це, зокрема, податкові інспекції Одеси, Сімферополя, Херсона, Кіровоградської області, ще кілька. Наше завдання – озброїти колег знаннями і вимагати, щоб вони змусили всіх платити податки на рівних умовах”, – підкреслив Клименко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.