Новини економіки. 22 березня. Конституція не є перешкодою для зменшення розмірів соціальних виплат.

гроші, грн
Держава зменшить соціальні виплати?

Про це на прес-конференції заявив керівник секретаріату урядового Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) Кульчицький Назар.

“Згідно з даними Міністерства соціальної політики, (заборгованість із соцвиплат складає – ред.) Десь в районі 130 мільярдів гривень Це сума, яка не була доплачена від початку виплат, пільг, гарантій, доплат і так далі Абсолютно точно, що держава .. не може виплатити всі ці обіцянки, так само як вона не може не виплатити те, що вже було обіцяно і за чим є рішення суду сплатити кошти”, – сказав Кульчицький.

Керівник секретаріату Уповноваженого у справах ЄСПЛ заявив, що існує законопроект у Верховній Раді, який передбачає реструктуризацію такої заборгованості. Однак, за його словами, якщо не будуть переглянуті розміри виплат, то борги держави не вдасться погасити ніколи.

“Стаття 22-а Конституції не допускає обмеження прав, у той час, як конкретний розмір пільги ніяк не може захищатися жодною нормою Конституції Ситуація зараз така:. Або ми чесно зізнаємося, що будемо виплачувати, скільки зможемо, чи буде ситуація, як зараз , коли пообіцяли всім і все, але нікому не заплатили Позиція Мін’юсту (Міністерства юстиції -. ред). на сьогодні така, що не буде (Конституція перешкоджати перегляду розміру соцвиплат -. ред), але питання тлумачення Конституції залишаються за Конституційним судом України “, – сказав Кульчицький.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.