Новини України. 15 березня. В квітні відбудеться робочий візит депутатської групи Держдуми РФ зі зв’язків з парламентом України до Верховної Ради.

Сергій Ківалов
Ківалов зустріне своїх друзів з Москви

Російську парламентську групу очолюють Костянтин Затулін і Сергій Марков. Українську групу з міжпарламентських зв’язків з Російською федерацією очолюють Сергій Ківалов і Наталія Королевська.

“Група дружби з Росією – найчисленніша в українському парламенті. Це, я думаю, свідчить про важливість відносин саме з сусідньою державою – констатував народний депутат”, – повідомив Сергій Ківалов, передає УНН.

За його словами, при владі “помаранчевих” контакти міжпарламентських груп були нівельовані, як і відносини з Росією в цілому. Обидві держави відновили міжпарламентську роботу після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах.

“Рік тому, у квітні, відбувся перший робочий візит, після п’ятирічної перерви, делегації Верховної Ради до Москви – інформує Сергій Ківалов.

“До речі, першими результатами відновленої міжпарламентської роботи стало анулювання так званих “чорних списків” для в’їзду деяких громадян обох держав одна до одної”, – констатував нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.