Новини політики. 25 березня. Інститут країн СНД звинувачує телеведучого Савіка Шустера в антиросійській пропаганді.

Савік Шустер

Про це заявив депутат Держдуми Росії, керівник Інституту країн СНД Костянтин Затулін у четвер, виступаючи на круглому столі “Про російський і російськомовний рух України” в Держдумі.

“Що, хіба можна вважати державні канали та їх ведучих ідейними прихильниками Партії регіонів і російсько-українських відносин?”, – запитав Затулін.

“Це коли Савік Шустер працює на державному каналі і не пропускає будь-якого випадку, щоб не роздути будь-яку дрібницю в російсько-українських відносинах до становища скандалу! Він же працює не на приватному, а на державному каналі”, – обурився він.

“А його співробітниця тиждень тому стала прес-секретарем президента України“, – додав російський депутат.

Затулін вважає, однією з головних проблем російського руху в Україні відсутність підтримки у ЗМІ.

У свою чергу, директор філіалу інституту країн СНД в Україні Володимир Корнілов закликав російську владу висловити невдоволення діями Шустера.

“Дійсно, те, що він творить зараз на державному телебаченні, розпалюючи ненависть до Росії за гроші українських платників податків, не вписується в жодні рамки. На мою думку, на це, рано чи пізно, якась дипломатична реакція, реакція Росії, нехай навіть і непублічна, має бути”, – заявив він.

На думку Корнілова, російський капітал підтримує ті українські ЗМІ, в яких з’являються критичні щодо Росії й росіян матеріали.

“За роки кризи західні інвестиції в українські ЗМІ практично пішли і відмовилися співпрацювати з українською пресою. На ринку ЗМІ присутній, фактично, лише російський капітал. Тобто ті бренди, які використовуються проти Росії, росіян, російського руху – часто це бренди російських ЗМІ. Це часто-густо”, – сказав він.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.