Новини світу. 23 березня. Лівія. Члени коаліції, що беруть участь у військовій операції проти режиму Каддафі, обговорять ймовірність створення нової «політради» в Лондоні у вівторок, 29 березня.

Ален Жюппе
Жюппе покликав всіх у Лондон

Про це повідомив глава МЗС Франції Аллен Жюппе.

«Ми з моїм британським колегою взяли на себе ініціативу запросити в наступний вівторок у Лондон контактну групу, що складається з країн-учасниць операції, а також Африканський союз, Лігу арабських держав і всі європейські країни, які захочуть взяти участь, щоб продемонструвати, що політичне управління операціями здійснює не НАТО, а ця група парламентерів», – сказав Жюппе, виступаючи перед депутатами Національних зборів Франції.

Командування операцією в Лівії, яке спочатку покладалося на НАТО, виявилося неможливим через те, що Туреччина, країна, яка входить в НАТО, відмовилася підтримувати військову участь в конфлікті.

Ініціатива у створенні керівного центру операцією в Лівії належить Франції, в пресі вже з’являлася інформація від західних чиновників, які висловили невдоволення надмірно активною політикою Франції в лівійському питанні.

Військова операція союзників у Лівії почалася в минулу суботу через кілька годин після зустрічі в Парижі представників держав-учасників коаліції.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.