Новини здоров’я. 30 березня. Багато власників мобільних телефонів ризикують розвинути у себе захворювання в зап’ясті та великому пальці руки.

мобільні телефони
Від мобільних телефонів страждають пальці

Хворобливість у зап’ясті й великому пальці руки, пов’язана з постійним використанням мобільного телефону, може увійти до списку професійних захворювань у Великій Британії, повідомляє газета Telegraph.

Такий стан травматологи,  як правило, класифікують як стенозуючий теносіновіт де Кервена. Він може бути викликаний активним використанням телефону, як для виконання робочих завдань (відповіді на електронні листи при знаходженні поза офісом), так і в особистих цілях, а тому доводити професійний характер травми працівникам доведеться в судовому порядку.

Розвиток хвороби ймовірний у тих, хто повинен у своїй роботі  вести мобільний блог або підтримувати поновлення корпоративної сторінки на Facebook.

Слід зазначити, що найбільший ризик хвороби де Кервена спричиняють телефони з механічними кнопками на зразок Blackberry, тоді як пристрої з сенсорним екраном, подібні до iPhone, менш небезпечні.

За словами Карен Джексон, співзасновниці адвокатської контори Roberts Jackson в англійському місті Вілмслоу, “щойно люди зрозуміють, що завдяки болю у великому пальці вони зможуть непогано заробити, слід очікувати лавини подібних позовів у британських судах”.

Джерело news.intv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.