Новини світу. 6 березня. Японія. Захворювання 30 курей пташиним грипом на птахофермі в японській префектурі Міядзакі підтверджено генетичним аналізом, всі 33 тисячі птахів господарства будуть знищені, повідомляє в неділю міністерство сільського, лісового і рибного господарства Японії.

В Японії масово знищують курей

Це вже 13-й випадок зараження свійської птиці небезпечним вірусом з кінця січня цього року. У 10-кілометровій зоні навколо птахоферми введено карантин на переміщення курей і яєць.

Всього ж у Японії за цю зиму зафіксовано 22 випадки зараження курей вірусом пташиного грипу Н5N1. До 6 березня знищено 1,7 мільйона курей.

На думку епідеміологів, джерелом зараження могли стати перелітні птахи, в тому числі з Сибіру. Тип вірусу, виявлений у курей, майже ідентичний тому, який вірусологи виявляли в посліді або крові загиблих перелітних птахів з осені минулого року.

З жовтня 2010 року в семи регіонах – від самого північного острова Хоккайдо до південної префектури Кагосіма – були виявлені випадки загибелі перелітних птахів від вірусу пташиного грипу.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.