Новини світу. 22 березня. Президент Болівії Ево Моралес заявив в понеділок, що виступає за негайне припинення “військової агресії” сил коаліції в Лівії і створення міжнародної комісії з врегулювання ситуації в цій арабській країні.

Ево Моралес

“Як мирна країна, ми просимо негайно припинити вторгнення і збройну агресію до Лівії, а також закликаємо створити міжнародну комісію високого рівня на чолі з генеральним секретарем ООН, (представниками) Ліги арабських держав і Африканського Союзу для мирного вирішення протиріч і проблем, наявних в Лівії“, – сказав Моралес журналістам на прес-конференції в адміністративній столиці країни Ла-Пасі.

За його словами, “не можна захищати права людини, одночасно порушуючи їх і скидаючи бомби на лікарні, вбиваючи цивільних осіб”. Вважаючи резолюцію 1973 РБ ООН “помилковою”, президент Болівії запропонував, перейменувати ООН в “Організацію Націй агресорів“. Він вважає, що “імперіалістичні держави, в першу чергу США, використовують будь-який привід для оволодіння нафтовими запасами Лівії“. Моралесу не зрозуміло “, як стало можливим, що лауреат Нобелівської премії миру (Барак Обама) сприяє бомбардуванням, очолюючи зграю агресорів”.

У Латинській Америці військову агресію сил коаліції в Лівії вже засудили в тій чи іншій мірі такі країни як Аргентина, Венесуела, Куба, Нікарагуа, Парагвай, Уругвай і Еквадор.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.