Новини України. 5 березня. Більше половини опитаних харків’ян (50,3%) негативно оцінюють діяльність Харківського міського голови Геннадія Кернеса за перші 100 днів його перебування на посаді.

Кернес Геннадій
Харків'яни не довіряють Кернес

Такі результати засвідчило експрес-опитування “100 днів Геннадія Кернеса: оцінка харків’ян”, що провів Харківська філія Інституту Горшеніна з 1 по 3 лютого 2011 року в рамках щотижневої програми “Пульс Харкова”.

При цьому кожен четвертий (27,9%) респондент оцінює діяльність Кернеса позитивно. П’ята частина опитаних (21,8%) вагалися з оцінкою діяльності мера.

Довіру чинному меру висловили більше чверті опитаних (26,8%). При цьому більше половини опитаних городян (56,3%) не довіряє Геннадію Кернесу. Не змогли відповісти на це питання 16,9% респондентів.

За перші 100 днів перебування на посаді мера міста ставлення до Кернеса погіршилося у 43,5% харків’ян. При цьому у 22,0% опитаних ставлення до Геннадія Кернеса за 100 днів його перебування на посаді міського голови покращилося.

Нагадаємо, що на виборах Харківського міського голови перемогу здобув Геннадій Кернес з перевагою в 0,63% голосів Арсенія Авакова, що посів друге місце. Вибори 31 жовтня 2010 року були першими виборами в Україні з 2004 року «під керівництвом» Партії регіонів. За даними екзит-полів, зрозуміло, переміг Арсен Аваков.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.