Новини світу. 23 березня. Південна Корея. На відміну від рішення багатьох країн відмовитися від закупівель японських продуктів у зв’язку з аварією на АЕС «Фукусіма-1», у Південній Кореї виник дефіцитний попит на японські памперси та підгузки, утворилися черги.

підгузки, немовля
Японські підгузки в Кореї коштують вже 133 долари за упаковку

Ціна за упаковку досягла $133.

Раніше влада Південної Кореї також оголосила, що починає моніторити на радіацію продукти, що надходять з Японії.

Японські памперси вважаються в Південній Кореї якіснішими, ніж продукція місцевого виробництва і користуються великим попитом.

Деякі корейські батьки навіть швидше взяли відгул на роботі, щоб замовити популярні в країні японські підгузники, побоюючись, що вони також незабаром будуть заборонені для ввезення і, отже, зникнуть з продажу .

Директор інтернет-магазину, що займається поставками цієї продукції, Чо Мюнь-Цзинь розповіла, що серед молодих батьків виникла паніка, яка вилилася у величезну кількість онлайн-замовлень. Це призвело до того, що вебсайт магазину тимчасово перестав працювати через наплив бажаючих зробити покупку.

Чо Мюнь-Цзинь уточнила, що розмістила на сайті пропозицію про продаж 300 упаковок підгузників і за одну хвилину отримала близько 2 тисяч замовлень. За даними аналітичної компанії, з моменту землетрусу і цунамі в Японії, продажі японських підгузників у Південній Кореї виросли вдвічі.

Їх ціна також подвоїлася і на даний момент складає близько $133 за упаковку.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.