Новини України. 30 березня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров упевнений, що «корінь зла» вітчизняних проблем полягає в дуже низькому рівні продуктивності праці.

Микола Азаров
Азаров: Україну врятують лише "реформи Януковича"

На його думку, єдиною панацеєю в ситуації, що склалася можуть бути тільки «реформи Януковича», і тільки після їх проведення зміни на краще стануть очевидними.

Про це глава уряду заявив сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету міністрів.

«Корінь наших проблем, якщо говорити по суті, в тому, що продуктивність праці в Україні в 4-5 разів нижче, ніж у розвинених країнах Європи», – зазначив Азаров.

За його словами, на виробництво одиниці продукції Україна витрачає втричі більше енергії через те, що вітчизняні заводи і сільгосппідприємства технологічно відсталі, а в багатьох випадках і фізично зношені.

«Говорити в таких умовах, що ми можемо жити як в Європі, не доклавши чималих зусиль для модернізації економіки, а також правової системи, соціальної сфери – це значить цинічно обманювати людей і позбавляти їх реальної перспективи», – підкреслив глава уряду.

За його словами, єдиний вихід з цієї ситуації – це «проведення реформ, запропонованих суспільству президентом України».

«Реформи повинні забезпечити нам якісне зростання економіки і на цій основі – якісне підвищення рівня життя. Тільки продуктивна праця дає кошти для вирішення проблем медичного обслуговування, освіти, соціального захисту, житлово-комунального господарства, безпеки, армії – всього, з чого складається життя суспільства», – підкреслив прем’єр.

Азаров вкотре попередив, що «нам треба буде пройти непростий шлях. Однак, –  заспокоїв він,  – ми вже впевнено стали на нього і послідовно рухаємося».

“Мине небагато часу, і нікому на думку не спаде заперечувати наш вибір нової політики, адже очевидними будуть зміни на краще», – зазначив глава уряду.

Нагадаємо, як заявив раніше Азаров, він поставив собі за мету – вже до середини 2012 року вийти на докризовий рівень у всіх галузях економіки.

Джерело zn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.