Новини України. 3 березня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров заборонив закривати школи: Табачник особисто за це відповідатиме.

Микола Азаров
Азаров заборонив Табачнику просто так закривати школи

Про це повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

Прем’єр-міністр вважає, що категорично не можна закривати жодну школу, поки не вирішено питання з підвозом дітей до інших навчальних закладів шкільним автобусом і працевлаштуванням вчителів шкіл, які закриваються.

У той же час, враховуючи те, що рішення про закриття шкіл приймають місцеві органи влади, які за кошти своїх бюджетів містять ці школи, глава уряду доручив міністру освіти і науки Дмитру Табачнику не допустити закриття жодної школи, якщо не виконані зазначені умови.

“Зрозуміло, що просто так, за чиїмось бажанням ми школи не закриваємо”, – підкреслив Азаров.

За його словами, підстави повинні бути абсолютно об’єктивні, і батьки з вчителями повинні їх зрозуміти.

“Але в кожному випадку, коли, безумовно, доцільно закрити школу через недостатню кількість учнів і неможливості забезпечити якісний навчальний процес, міністр особисто буде відповідати, щоб у дітей був шкільний автобус, а вчителі працевлаштовані. Без цього я забороняю закривати школу” , – вважає прем’єр.

В уряді нагадують, що цього року за кошти державного та місцевого бюджетів, з інших джерел передбачено придбати близько 550 шкільних автобусів.

Як відомо, вчора, 2 березня, Табачник виступив з ініціативою закриття шкіл, де навчається менше 40 учнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.