Новини України. 3 березня. Уряд врегулював питання відшкодування ПДВ компанії «Arcelor Mittal Кривий Ріг».

Азаров: навіщо інвестувати в Африку, інвестуйте в Україну

Про це вчора під час зустрічі з головою Палати депутатів Великого Герцогства Люксембург Лораном Мозарем повідомив прем‘єр-міністр України Микола Азаров, передає прес-служба КМУ.

«Я декілька днів тому зустрічався з керівництвом «Arcelor Mittal Кривий Ріг» і ми домовились по всіх питаннях. Ми, безумовно, знімемо це питання з порядку денного. Це велика компанія і завдання Уряду підтримувати роботу таких компаній. У наших відносинах ніколи не було спірних питань і не буде», – наголосив прем‘єр-міністр.

У свою чергу Лоран Мозар подякував Миколі Азарову за підтримку компаній з Люксембургу, які вже працюють в Україні. Він поінформував, що великі, потужні компанії з Люксембургу готові інвестувати в економіку України.

«Я думаю, що з обох боків ми зробимо все можливе, щоб такі стосунки мали конкретну потужну базу для співпраці», – зазначив голова Парламенту Люксембургу.

Микола Азаров підкреслив, що в Україні створюється найпривабливіший клімат для залучення іноземних інвестицій. Зокрема, у нас податок на прибуток найнижчій в Європі – 23%, ПДВ – 17%. Повністю звільнені від оподаткування суднобудівна, авіабудівна галузі та легка промисловість.

«Ми створюємо такий клімат, що бізнесу буде комфортно у нас працювати. Навіщо вкладати кошти в Африку, коли там так не стабільно? Вкладайте їх в Україну», – підсумував глава Уряду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.