Новини економіки. 2 березня. Українці не повинні звикати вживати в їжу імпортні фрукти і овочі, враховуючи потенціал їх вітчизняного виробництва. І для того, щоб відновити цей потенціал, уряд затвердив порядок використання бюджетних коштів програм підтримки вітчизняного агропромислового комплексу.

Микола Азаров
Азаров хоче вирощувати українські овочі і фрукти

Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду в середу, 2 березня.

«На жаль, наші громадяни вже звикли до польських яблук, турецьких помідорів, єгипетської картоплі, американського та польського м’яса … Імпортозалежність відкриває двері для цінових сплесків, які на світовому ринку стають тенденцією. Тому ми твердо налаштовані відновити потенціал сільськогосподарського виробництва і вже почали цю роботу», – підкреслив Азаров.

Він пообіцяв, що сьогодні буде затверджено порядок стимулювання державою спорудження нових тепличних комплексів для овочів, вирощуваних у закритому грунті, і розсади овочевих культур – шляхом часткового відшкодування їх вартості.

Також, повідомив прем’єр, буде визначено механізм часткової компенсації сільськогосподарським підприємствам витрат, пов’язаних із захистом, відтворенням і підвищенням родючості грунтів (для хімічної меліорації, а саме вапнування кислих грунтів).

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.