Новини України. 25 березня. Київ. Учасники “автоМайдану” вимагають від влади припинити соціальні експерименти над людьми.

Автомайданівці не захотіли спілкуватися з владою

Про це заявив голова Конфедерації вільних профспілок України, народний депутат від фракції “БЮТ-БатьківщинаМихайло Волинець, повідомила прес-служба БЮТ.

За його словами, учасники “автомайдану” підприємців, який сьогодні відбувся у Києві, відмовилися вести будь-які переговори з представниками уряду Азарова.

“Учасники автопробігу вимагають скасувати введення в дію так званих податкової і пенсійної реформ, а також закликають зупинити економічні репресії і соціальні експерименти над народом України“, – сказав політик.

“Ми пам’ятаємо арешти і переслідування учасників осіннього майдану підприємців, тому ми проти переговорів з людьми, які використовують силові методи для боротьби із опонентами”, – додав він.

Народний депутат зазначив, що ця акція носила більше інформаційний характер.

“Наші автомобілі побували у багатьох містах Заходу і Сходу, де провели роз’яснювальну роботу. Думаю, з потеплінням ми будемо збирати великі майдани і жорсткіше вимагати від уряду Януковича-Азарова дотримання прав українських громадян”, – заявив Волинець.

Як відомо, всеукраїнський автомобільний марш протесту стартував 21 березня одночасно із Заходу та Сходу України – зі Львова та Луганська – під гаслом: “Відбери у олігархів Україну, поверни її громадянам!”.

Організатором акції виступила Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України.

Джерело Газета.Уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.