Новини світу. 23 березня. Volkswagen і Audi нададуть гуманітарну допомогу у розмірі 1 мільйон євро Японії. Крім того, півмільйона євро пожертвує Porsche AG.

Volkswagen, автомобіль
Volkswagen їде на допомогу Японії

Президент Ради трудових колективів концерну Бернд Остерлох заявив про початок збору коштів з почуття солідарності до співробітників.

Після сильного землетрусу і руйнівного цунамі, що відбулися в Японії, Volkswagen прийняв рішення про пожертву для підтримки населення Японії. Бренди Volkswagen і Audi пожертвують 1 мільйон євро для гуманітарної допомоги таким організаціям, як Червоний Хрест у Німеччині.

«У Volkswagen Group існує величезне бажання допомогти жителям Японії, які пережили таку сильну стихію, особливо на північно-сході країни. Кожен день ми отримуємо листи від співробітників, що виражають підтримку і рішучість допомогти», – заявив член правління Volkswagen Карл-Томас Нойман.

Крім цього, президент Ради трудових колективів пан Бернд Остерлох, повідомив: «На цьому тижні ми оголошуємо збір коштів серед співробітників. Те почуття солідарності, яке вони продемонстрували надзвичайно велике. Ми стоїмо пліч-о-пліч з тими, хто постраждав від страшного землетрусу. Було запропоновано співпрацювати з Червоним Хрестом у Німеччині, який у свою чергу має тісні зв’язки з Червоним Хрестом у Японії».

За матеріалами autoconsulting

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.