Новини світу. 21 березня. Німецька телекомунікаційна компанія Deutsche Telekom AG досягла угоди про продаж свого американського підрозділу T-Mobile USA одній з найбільших телекомунікаційних компаній США – AT&T.

AT&T
AT&T купила американський підрозділ T-Mobile

Угода між компаніями схвалена їх радами директорів. Вартість операції, яка буде здійснена готівкою і в акціях, складе $39 млрд.

За умовами угоди, Deutsche Telekom отримає близько 8% акцій AT&T, близько $25 млрд. американська компанія виплатить готівкою. Передбачається також, що представник Deutsche Telekom увійде до ради директорів AT&T. Злиття AT&T і T-Mobile USA об’єднає активи другої і четвертої за величиною в США телекомунікаційних компаній.

Раніше в цьому місяці інформовані джерела повідомляли, що Deutsche Telekom вела переговори про продаж американського підрозділу T-Mobile компанії Sprint Nextel в обмін на мажоритарну частку в об’єднаній структурі. Представники Deutsche Telekom у свою чергу заявили, що розглядають різні варіанти, у тому числі повний або частковий продаж американського бізнесу.

Група Deutsche Telekom надає телекомунікаційні послуги 200 млн клієнтам в 50 країнах. Річна виручка перевищує 60 млрд євро, причому більше половини всіх доходів Deutsche Telekom отримує за межами Німеччини. Штаб-квартира Deutsche Telekom AG знаходиться в Бонні. Уряд ФРН володіє 14,8% статутного капіталу компанії, вільно конвертуються 68,3% акцій.

Компанія AT&T Inc. була утворена в результаті злиття SBC Communications і AT&T Corp. в листопаді 2005р. Компанія надає послуги в галузі телефонії, телекомунікації, доступу в інтернет, кабельного телебачення та інші.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.