Новини світу. 12 березня. Студентка, яка стояла першою в черзі до флагманського магазину Apple Store в Нью-Йорку, продала своє місце за $900.

Apple Store у Нью-Йорку
Дівчина продала місце в черзі до App store за 900 доларів

20-річна студентка Аманда Фут (Amanda Foote) заробила $900, продавши своє місце в черзі за планшетами iPad 2, передає Mashable.

Фут стояла першою в черзі, яка вишикувалася до флагманського магазину Apple Store в Нью-Йорку. Своє чергування біля магазину дівчина почала о п’ятій годині вечора в середу. Через годину після її приходу за нею почала утворюватися черга з інших покупців.

У загальній складності Фут провела біля дверей Apple Store 40 годин, причому частину часу – під проливним дощем. З собою у неї була коробка пончиків, якими вона пригостила сусідів по черзі.

О дев’ятій годині ранку п’ятниці вона погодилося поступитися своїм місцем Хазему Саєду (Hazem Sayed) – програмісту, який ввечері їхав у відрядження і хотів купити планшет до від’їзду. Угода принесла Фут $900. Ці гроші дівчина має намір витратити на квиток на концерт Леді Гага (Lady Gaga).

Щоб купити iPad 2, Саєду потрібно буде достояти в черзі до 17:00 – саме в цей час магазини почнуть продаж планшетів.

Фут стала не єдиною, кому вдалося заробити на ажіотажі навколо нового планшета Apple. Так, на сайті оголошень Craigslist відразу кілька користувачів запропонували за плату постояти в черзі за iPad 2. За свої послуги вони розраховують отримати від $100 до $999.

У червні 2010 року, коли в продаж надійшов iPhone 4, за місце на початку черги пропонували до $1200.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.