Новини світу. 26 березня. Житель Сан-Франциско створив власний сайт для пошуку супутниці життя. Той, хто запропонує нареченому відповідну кандидатуру, буде щедро винагороджений.

Чез МакФілі

40-річний Чез МакФілі вирішив завести сім’ю, розмінявши п’ятий десяток. Для пошуку нареченої, американець обрав досить нетрадиційний шлях: він створив сайт, на якому детально виклав умови “акції” і суму винагороди в $ 10000 тому, хто познайомить його з дівчиною і одружить його на ній.

Основна умова: наречена обов’язково повинна в нього закохатися, а спілкування закоханих неодмінно має призвести їх до вівтаря, лише у разі виконання двох цих пунктів Чез готовий виплатити щасливчикові обіцяний гонорар.

Такий оригінальний спосіб знайомств автор сайту пояснює банальною нестачею часу на “фільтр” претенденток, а про суму винагороди каже, що готовий дати будь-які незліченні багатства тому, хто знайде його долю.

“Якби у мене були мільярди, я б і їх заплатив, але у мене їх немає. А ось суму в 10000 доларів я вважаю достатньою для того, щоб всі зрозуміли, що у мене серйозні наміри і не подумали при цьому, що я божевільний”, – прокоментував свій екстравагантний вчинок Чез.

На сторінці МакФілі присутня коротка біографічна інформація, кілька слів про його переваги та добірка фотографій, на яких американець зображений в різних ракурсах.

Сайт був зареєстрований на початку березня.

Чез закликає всіх, хто може порекомендувати йому незаміжню цікаву дівчину для знайомства, надсилати повідомлення, природно, з фотографією нареченої.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.