Новини політики. 2 березня. Екс-прем’єр-міністру та лідеру партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко і її адвокату для ознайомлення з 180 томами кримінальної справи може знадобитися близько 15 років.

Тимошенко може витратити 15 років для вивчення своєї справи

Такий прогноз зробив голова комітету Верховної ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віктор Швець (БЮТ).

“У середньому в томі налічується 300 сторінок, в місяці 22 робочих дні. Думаю, що обвинувачений і його захисник за місяць зможуть ознайомитися з одним томом”, – зазначив Швець.

Як повідомляє “Дзеркало тижня. Україна“, він також підкреслив, що Тимошенко і адвокат мають право не тільки знайомитися з матеріалами справи, але і робити виписки.

“Вони можуть переписувати все, що вважатимуть за необхідне для організації свого захисту. Таким чином, для ознайомлення з 180 томами необхідно 180 місяців”, – зазначив депутат.

Відзначимо, що Євген Корнійчук, прочитав 6 томів кримінальної справи, провівши у СІЗО майже півтора місяця, а Юрій Луценко, якому надано для ознайомлення 47 томів справи, за 2 місяці перебування в ізоляторі вивчив всього лише 11 томів.

Нагадаємо, 1 березня слідчі Генпрокуратури надали Юлії Тимошенко ознайомлення для 180 томів кримінальної справи, з яких вона вивчила вчора один.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.