Новини України. 23 березня. На сьогодні 2/3 українців (64%) незадоволені, а третина (33%) – задоволені життям, яке вони ведуть.

гроші
70% українців вважають поганим економічнне життя в країні

Про це свідчать результати дослідження громадської думки населення України з актуальних питань соціально-політичного та економічного життя країни, проведеного компанією Research & Branding Group.

На сьогодні 70% жителів країни оцінюють економічне становище України як в цілому погане, а 27% – як середнє і хороше. Порівняно з груднем 2010 року число респондентів, які оцінюють економічне становище країни як гарне і середнє, скоротилося на 9%.

Політичну ситуацію в Україні вважають стабільною 14% українців, а кожен другий (51%) – дотримується протилежної точки зору.

Порівняно з лютим поточного року кількість українців, котрі негативно оцінюють політичну ситуацію в країні, скоротилася на 7%.

У період з 1 по 9 березня 2011 року компанією Research & Branding Group проведено дослідження громадської думки населення України з актуальних питань соціально-політичного та економічного життя країни. Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24-х областях України і АР Крим.

Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності становив 2075 осіб. Очікувана середня помилка вибірки становить +/-2,2%.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.