Новини політики. 24 березня. Тернопіль. Відео. Міський голова Тернополя Сергій Надал запевнив, що телепрограма про 100 днів його роботи, яку транслював “5 канал”, є об’єктивним журналістським дослідженням, а не замовним матеріалом.

Сергій Надал

В 17-хвилинному ролику, який показали двічі, вихваляли роботу чинного мера. Аргументи його опонентів журналіст назвав непереконливими.

“Вийшла цікава ситуація. Коментар в мене брали журналісти “Першого національного”. Повисмикували фрази з контексту і подали так, як вигідно діючій владі. В результаті матеріал вийшов на іншому каналі. Я навіть не хотів дивитися цю передачу. Подивився кілька хвилин, побачив що це таке, і виключив”, – обурився колишній міський голова Роман Заставний.

Чинний міський голова зазначив, що нічого не платив за ролики.

“Просто зараз журналісти зі всієї України цікавляться єдиним міським головою-“свободівцем”. Це для них дуже актуальна тема”, – пояснив він.

В той же час Надал не зміг відповісти, чому в титрах об’єктивної журналістської передачі було зазначено, що вона знята на замовлення приватного підприємця Кочкіної.

“З цим питанням краще звернутися до підприємця Кочкіної“, – заявив він.

У відеоролику, який в інтернеті поширюють активісти “Свободи“, титри програмивирізані.

Джерело газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.