Новини шоу-бізу. 2 березня. Музичний підрозділ японської корпорації Sony приніс вибачення за те, що учасники пов’язаної з нею рок-групи “Кісідан” з’явилися в одній з телепередач в есесівській формі.

Хлопці з Кісідан

“Ми глибоко шкодуємо і приносимо свої вибачення, хоча те, що трапилося не мало ніякого ідеологічного підгрунтя”, – йдеться в поширеній заяві компанії Sony Music artists.

Вона керує справами популярною в Японії рок-групи “Кісідан“, музиканти якої культивують образ крутих і грубих хлопців. Вони часто одягаються у стилі, властивому членам банд японських мотохуліганов “босодзоку”.

Тиждень тому “Кісідан” з’явилися на одному з шоу японської версії музичного телеканалу MTV в нарядах, що нагадували форму гітлерівських есесівців – в чорних мундирах з червоними пов’язками на рукавах. Це викликало офіційний протест з боку “Центру Симона Візенталя”.

У Японії нацистська символіка офіційно не заборонена, повідомляють Вести. Кілька місяців тому в країні вже стався скандал із мережею популярних магазинів одягу, де покупцям також запропонували гітлерівську форму. Майки зі свастикою в Японії можна легко знайти в молодіжних крамницях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.