Новини України. 22 березня. В суботу, 26 березня, о 20:30 Україна долучиться до символічної акції “Година землі”, в ході якої люди по всьому світу вп’яте вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднання дій для боротьби зі зміною клімату.

Земля
25 міст України долучаться до акції "Година Землі"

Про це на прес-конференції повідомив координатор компанії “Година Землі 2011” в Україні Андрій Білокінь, передає кореспондент УНН.

За його словами, на даний момент більш ніж 3800 міст світу підтвердили свою участь у цій події, у тому числі 25 українських міст: Славутич, Кривий Ріг, Вилкове, Костянтинівка, Рівне, Черкаси, Донецьк, Прилуки, Сімферополь, Хмільник, Кам’янець-Подільський, Новоград-Волинський, Чернівці, Краматорськ, Могильов-Подільський, Слов’янськ, Житомир, Артемівськ, Макіївка, Енергодар, Нікополь, Сєверодонецьк, Полтава, Севастополь та Дніпродзержинськ.

Білокінь висловив жаль з приводу того, що на даний момент свою участь в акції не підтвердили такі великі міста як Київ, Львів та Одеса.

“На цей час до “Години Землі” долучились 25 міст України, серед яких ще, на жаль, немає столиці нашої країни. Тим не менш, на сьогоднішній день ми вже побили торішній рекорд. У 2010 році тільки 20 міст України висловили підтримку кампанії та стурбованість проблемою зміни клімату. Ми запрошуємо всі міста України приєднатись до Години землі 2011″, – сказав Білокінь.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.