Новни України. 14 лютого. Донецьк. Представниці громадської організації “Дружини шахтарів” в понеділок блокували вхід в Донецьку облдержадміністрацію, вимагаючи зустрічі з керівництвом Донецької області (Україна).

Їхні жінки пікетували облраду Донецька

Жінки, які приїхали з Шахтарська, провели пікет під будівлею Донецької облгосадміністраціі з транспарантами “Ні подорожчанню без підвищення соцстандартів!”, “Вимагаємо підвищення тарифних ставок для наших чоловіків!”, “Вимагаємо прибрати копанки (нелегальні шахти), вони роз’їдають наш Донбас!” і так далі.

“Ми вимагаємо підвищення вже з лютого тарифних ставок для наших чоловіків-шахтарів і для працівників всієї України! Комунальні тарифи зросли в кілька разів, все дорожчає, їжа стає розкішшю. Ми вимагаємо: перш ніж щось підвищувати, потрібно підвищити зарплати, пенсії, і не лише шахтарям”, – заявила організатор акції, голова громадської організації “Дружини шахтарівГалина Лебедєва.

Жінки сподівалися, що керівництво облдержадміністрації вийде до них і вислухає вимоги, і, не дочекавшись, заблокували вхід в будівлю. Тільки після цього до них вийшов начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Володимир Ішков, який прийняв вимоги у письмовому вигляді і пообіцяв передати їх голові Донецької облдержадміністрації Анатолію Близнюку, як тільки він повернеться з відрядження.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.