Новини авто. 17 лютого. Найбільший виробник легкових автомобілів Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) готовий почати поставляти Міністерству соціальної політики в рамках бюджетної програми легкові автомобілі ZAZ Sens або ZAZ Lanos у спеціальній комплектації для людей з обмеженими можливостями із травня.

інваліди
ЗАЗ забезпечить інвалідів спеціальними Ланосами

Про це журналістам повідомив голова правління ЗАЗ Микола Євдокименко.

“Із травня очікується оплата й поставка цих автомобілів на замовлення Міністерства соціальної політики“, – сказав він.

Керівник ЗАЗ зазначив, що у зв’язку з тим, що випуск автомобілів “Таврія”, які традиційно закуповувалися державою для забезпечення потреби інвалідів, припинено, завод до початку травня підготує виробництво автомобілів спеціальної комплектації ZAZ Lanos і ZAZ Sens.

Євдокименко спрогнозував, що держава, швидше за все, вибере автомобілі Sens, які дешевші від Lanos.

Він повідомив, що сама закупівля буде проводитися за допомогою тендера, й заводу для поставки автомобілів потрібно на ньому виграти.

Зі слів керівника заводу, у бюджеті на 2011 рік закладено 80 млн гривень на закупівлю автомобілів, за які можна купити приблизно 2,5 тис. машин, повідомляють Українські новини.

Євдокименко не зміг спрогнозувати, чи буде бюджетна програма реалізована повною мірою, тому що це залежить від наповнюваності державного бюджету.

Як повідомлялося, 20 жовтня 2010 року Кабінет Міністрів виділив 50 млн гривень для забезпечення автомобілями “Славута” інвалідів, котрі мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та інвалідів війни I групи, які брали участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни й війни з Японією.

21 жовтня 2010 року Фонд соціального захисту інвалідів Мінсоцполітики домовився із ЗАЗом про закупівлю в нього 2 253 автомобілів за 88,848 млн гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.