Новини світу. 27 лютого. Фото. Талісманами Олімпійських ігор у Сочі 2014 року жителі Росії вибрали Зайця, Білого ведмедя і Леопарда. Вперше символами Олімпійських ігор стали зразу три талісмани.

Сочі Олімпіада-2014
Три талісмани стали символами Олімпійських Ігор в Сочі

Це тріо, на думку організаторів, символізує олімпійські принципи – дружбу, чесну боротьбу і прагнення до досконалості.

Вперше символ Олімпійських ігор визначався шляхом смс і телефонного голосування в прямому ефірі.

З гонки за звання талісмана зимових Олімпійських ігор достроково вибув Дід Мороз. Довший час Дід був лідером серед населення Росії..

Однак, якщо б традиційний символ Нового року став талісманом зимових Ігор, то автоматично усі права на Діда Мороза перейшли б у власність Міжнародного Олімпійського Комітету. А його використання в Росії було б заборонено.

Претендували на звання символу олімпійських ігор снігур, білий ведмідь, заєць, сонце, бурий ведмідь Потапич, леопард Барсик, дельфін Філ і квартет матрьошок.

Кожен з претендентів за дві хвилини розповів свою історію і заспівав пісню з зірками російського шоу-бізнесу.

Ідею зробити талісманом леопарда за кілька годин до початку голосування підтримав прем’єр-міністр Росії Володимир Путін.

“Мені подобається леопард, – сказав Путін на зустрічі зі студентами. – Це дуже сильна, потужна, швидка тварина, і красива. Крім того, леопардів тут на Кавказі повністю знищили, а ми їх відроджуємо”.

Бурий ведмідь посів восьме місце, за нього проголосували – 3%, на сьомому – матрьошки – 5%, на шостому – сонце – 8%, на п’ятому – снігур – 10%, на четвертому – дельфін – 12%.

Талісмани які зайняли три перші місця заєць, білий ведмідь і леопард рішенням оргкомітету “Сочі-2014” стали талісманами Олімпійських ігор.

Символом параолімпійських ігор були обрані промінчик Ден і сніжинка Дана.

талісмани СочіЗа матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.