Новини політики. 16 лютого. Сьогодні парламент України розглядав законопроект №5066 про внесення змін до деяких законів України щодо скасування державного технічного огляду транспортних засобів.

Анатолій Гриценко
Анатолій Гриценко

Автор законопроекту – голова Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони Анатолій Гриценко охарактеризував цей законопроект як «простий і зрозумілий».

«Це та ситуація, коли всі в темі. Питання тільки – хто в долі? Насправді, риторичне питання», – сказав Гриценко з парламентської трибуни.

Він висловив переконання, що скасувати державний технічний огляд приватного автотранспорту треба було вже давно, адже це обман, корупція, мільярдні побори, що не мають жодного відношення до безпеки на дорогах.

Акцент було зроблено на тому, що цей законопроект вноситься вже вдруге. Першого разу, у 2009 році, за нього голосували фракції ПР, Блоку Литвина та комуністи, повідомляє прес-служба “Громадянської позиції”.

«Я далекий від думки, що ви тоді голосували, не розібравшись у суті проекту. Я знаю точно, що Володимир Михайлович Литвин усі закони читає. І не голосує просто так. Я знаю точно, що Віктор Федорович Янукович, навіть якщо сам не прочитав, то він був головою опозиційного уряду, і уряд йому пояснив, що це таке», – сказав Гриценко.

Втім, фракції Партії регіонів, Блоку Литвина та Комуністичної партії змінили свою позицію і, на відміну від 2009 року, не віддали жодного голосу за скасування технічного огляду приватного автотранспорту. Законопроект №5066 підтримали лише 143 народних депутатів з фракцій НУНС, БЮТ та позафракційні.
356 голосами законопроект направлено на доопрацювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.