Новини світу. 24 лютого. Китай. Парк цивільної авіації Китаю в найближчу п’ятирічку збільшиться майже удвічі і перевищить 4,5 тисячі літаків, повідомив у четвер на прес-конференції в Пекіні голова управління цивільної авіації КНР Лі Цзясян.

За 5 років авіапарк Китаю збільшиться майже вдвічі

“Протягом майбутньої дванадцятої п’ятирічки (2011-2015 роки) літаковий парк з сьогоднішніх 2,6 тисячі буде збільшений до 4,5 тисячі і більше одиниць”, – повідомив чиновник.

За його словами, протягом найближчих п’яти років буде істотно збільшений обсяг пасажирських перевезень. У минулі п’ять років цей показник щорічно збільшувався на 14,1%, зазначив Лі Цзясян.

Інвестиції у розвиток цивільної авіації в майбутні п’ять років оцінюються більш ніж в 1,5 трильйона юанів (227,6 мільярда доларів). Інвестиції в галузь в минулі п’ять років склали близько 1 трильйона юанів (152 мільярди доларів). У Піднебесній на даний момент налічується 175 аеропортів, однак у найближчі п’ять років їх число буде збільшено до більш ніж 220.

В даний час в Китаї діють 43 авіакомпанії, що займаються цивільними авіаперевезеннями, вісім з них є повністю приватними підприємствами.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.