Новини України. 23 лютого. Міністр оборони України Михайло Єжель прибуває у четвер до Росії з робочим візитом, повідомляє Міноборони РФ.

Єжель летить в Росію

“Заплановано, що керівник українського оборонного відомства відвідає ряд частин і гарнізонів Західного, Центрального і Східного військових округів“, – йдеться в офіційному повідомленні російського оборонного відомства, передає РИА Новости.

Перший пункт – розташування 5-ї окремої мотострілкової бригади, дислокованої у селищі Алабіно (Московська область), де Єжель огляне матеріально-технічну базу та ознайомиться з організацією навчально-бойового процесу.

Далі українська військова делегація відправиться в Далекосхідний регіон. Зокрема, в Петропавловську-Камчатському міністр оборони України відвідає штаб 16-ї ескадри підводних човнів Тихоокеанського флоту (селище Рибачий) і огляне атомний підводний крейсер стратегічного призначення “Святий Георгій Побідоносець”, ознайомиться з інфраструктурою військового містечка тихоокеанських підводників, яка включає в себе не тільки казарми і військовий госпіталь, а й сучасний житловий комплекс, комбінат харчування і льодовий палац.

У Владивостоку плануються зустрічі Єжеля з екіпажем ракетного крейсера “Варяг”, викладачами та слухачами Тихоокеанського військово-морського інституту імені Макарова (філія Військово-морської академії імені Адмірала Флоту Радянського Союзу Кузнєцова), огляд житлового мікрорайону “Снігова падь”.

Робоча частина візиту глави оборонного відомства України завершиться в Оренбурзі, де він відвідає президентський кадетський корпус, який було відкрито 1 вересня минулого року на базі колишнього Оренбурзького вищого зенітно-ракетного училища.

Візит міністра оборони України завершиться 28 лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.