Новини політики. 8 лютого. Арсеній Яценюк вимагає карати народних депутатів за голосування чужими картками ув’язненням до семи років.

Арсеній Яценюк

Про це повідомила прес-служба Фронту змін.

Яценюк вимагає запровадити кримінальну відповідальність за порушення порядку особистого голосування народними депутатами України – до семи років ув’язнення. Це передбачено проектом закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», зареєстрованим у парламенті 8 лютого під номером 8086.

Законопроектом передбачено кримінальну відповідальність за використання картки іншого народного депутата або її дубліката при реєстрації та голосуванні за допомогою електронної системи (позбавлення волі від 5 до 7 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років).

Крім того, Яценюк вимагає запровадити кримінальну відповідальність за несанкціоноване втручання в роботу електронної системи голосування Верховної Ради, яке призвело до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації (обмеження волі від 3 до 5 років, або позбавленням волі до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 2 років або без такого).

Також законопроект запроваджує, що дублікат картки для голосування видається народному депутату у разі відсутності з поважних причин виключно за його особистою письмовою заявою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.