Новини технологій. 23 лютого. Японський виробник підлогових ваг і високоточних вимірювальних приладів Tanita представив в Токіо прилад для миттєвого визначення ступеня переїдання.

схуднення, дієта
Японці придумали апарат, який визначає ступінь переїдання

Прилад являє собою апарат невеликої циліндричної форми. Він здатний за рівнем цукру в сечі після кожного прийому їжі миттєво визначити ступінь переїдання. На рідкокристалічному екрані відразу ж з’являється показник, за яким людина може визначити, переїла вона тільки що або всього лише заповнила запас необхідної організму енергії.

За даними розробників, аналогів у світі подібного приладу немає. Він повинен допомогти не тільки тим, хто схильний до переїдання, але і тим, хто дотримується жорсткої дієти, так як може визначити безпечну для себе ступінь обмеження в їжі.

Випробування, проведені на 200 добровольцях, показали його ефективність і точність вимірювання. Як розраховує компанія, через два роки прилад надійде в продаж у Японії. Його орієнтовна ціна складе близько 100 доларів.

Компанія Tanita першою в світі розробила прилад для визначення кількості жиру на внутрішніх органах людини в домашніх умовах, а також прилад, який визначає процентне співвідношення м’язів, жиру і кісток в організмі. Багато з цих розробок використовуються у виробництві підлогових ваг, повідомляє РИА Новости.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.