Новини України. 4 лютого. Польща. Президентові України Вікторові Януковичу вчора під час візиту до Польщі місцеві конярі подарували пару гуцульських коней – з надією на добру співпрацю з їхніми українськими колегами.

коні Віктора Януковича
Янукович привезе з Польщі коней

Коні гуцульської породи мають спокійну вдачу, їх часто використовують під час терапії хворих дітей.

У четвер, у перший день візиту до Варшави, Президент України Віктор Янукович і Польщі Броніслав Коморовський взяли участь в урочистому обіді у Колонній залі Президентського палацу. До столу подали біфштекс із форелі по-татарськи з лляною олією, бульйон з раків, печену качку в соусі з дикої троянди, а на десерт шоколадне парфе.

Віктор Янукович заявив на обіді, що його країна прагне модернізуватися й домогтися інтеграції з ЄС. Підкреслив, що з моменту проголошення незалежності Україна й Польща будували відносини на основі взаємної приязні. Згадав, зокрема, що присутній на обіді екс-президент Польщі Александр Квасневський зробив “багато, щоб Україна та Польща стали друзями”. Завдання теперішніх президентів України й Польщі – продовжувати ці традиції.

“З народами та країнами є так, як між звичайними людьми, – зазначив польський президент Броніслав Коморовський. – А кожна людина добре знає, як багато означає мати доброго сусіда і яким клопотом є сусід поганий”.

Польський президент переконував гостя, що його країна зацікавлена в успіху України.

По обіді Янукович і Коморовський відвідали будівництво Національного стадіону у Варшаві. Тут відбудеться розіграш матчу, з якого розпочнеться Євро-2012, співорганізаторами якого є Польща й Україна, повідомляє Gazeta.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.