Новини України. 9 лютого. Лідер партії “Батьківщина”, екс-прем’єр Юлія Тимошенко вважає, що передача урядом стратегічних родовищ шельфу Чорного моря інвесторам-шахраям має стати темою для спеціальних засідань національного парламенту, а також предметом детального вивчення Генеральною прокуратурою України.

Юлія Тимошенко
Тимошенко просить Януковича і Азарова розповісти правду про шельф Чорного моря

Про це вона заявила після допиту в ГПУ, передає персональний сайт екс-прем’єра.

“Якщо ця трагедія сьогодні на засіданні уряду відбулася, то цій події мусять бути присвячені спеціальне засідання Верховної Ради, спеціальні звіти урядовців і спеціальні кримінальні справи, які мусять бути порушені Генеральною прокуратурою”, – сказала Юлія Тимошенко.

Лідер партії “Батьківщина” також звернулася з вимогою до Віктора Януковича і Миколи Азарова забезпечити публічність і прозорість процесу передачі шельфу Чорного моря американській компанії “Vanco”.

“Я хочу зараз звернутися з публічним запитом до Януковича і Азарова, щоб вони проінформували суспільство про те, що сьогодні на засіданні уряду прийнято рішення щодо передачі національного стратегічного шельфу Чорного моря, запасів нафти і газу, клановому оточенню Януковича“, – заявила вона.

Юлія Тимошенко також не виключає, що інформацію засекречено.

“Я вважаю цей публічний запит до Януковича і Азарова офіційним, і вони мусять дати відповідь суспільству, в тому числі і опозиції”, – підкреслила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.