Новини України. 11 лютого. Президент Віктор Янукович порівняв своїх попередників зі “шлеперами”.

Віктор Янукович
Віктор Янукович згадав тюремний сленг в Херсоні

Про це він заявив на розширеному засіданні Комітету з економічних реформ у Херсоні.

Янукович наказав чиновникам “не бути шлеперами, як попередня влада”.

“Щоб коли ми плануємо щось або говоримо, головне – щоб ми шлеперами не стали, як дехто з наших попередників”, – сказав він і запитав присутніх, згодні вони з ним, чи ні.

Водночас Янукович не уточнив, кого саме він мав на увазі з українських політичних діячів.

Більшість присутніх на засіданні чиновників зустріли словесний пасаж президента тихим сміхом, думаючи, що він невідомим словом підкреслив популізм попередньої влади.

Проте, як потім з’ясували місцеві журналісти, заглянувши в словник кримінального сленгу, у вимовленого першою особою України слова є чітке поняття – слово “шлепер” в кримінальному середовищі означає “вагонний злодій”.

Крім того, на прес-конференції для місцевих журналістів, Президент, характеризуючи свої враження від відвідин докобудівного заводу “Паллада” підкреслив, що підприємство в складній конкурентній боротьбі виграло тендер з будівництва найбільшого дока для Білорусі.

Проте Янукович явно обмовився, оскільки раніше повідомлялося, що док вантажопідйомністю 23,5 тис. тонн будує ХГЗ “Паллада” для Болгарії. А Білорусь є країною, що не має виходу до моря, передає УП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.