Новини України. 21 лютого. Президент України Віктор Янукович (на фото) доручив підтримати ініціативу екс-президента Леоніда Кравчука щодо створення Конституційної асамблеї для підготовки змін до Конституції України.

Леонід Кравчук
Кравчук допомагатиме створити Конституційну асамблею

Відповідний указ N224/2011 підписаний сьогодні.

“Підтримати ініціативу Кравчука Леоніда Макаровича – Президента України у 1991-1994 роках щодо створення Конституційної асамблеї для підготовки змін до Конституції України”, – йдеться в указі, оприлюдненому на сайті Президента.

Янукович нагадує, що для напрацювання пропозицій механізму створення Конституційної асамблеї та аналізу концепцій реформування Конституції України ще Леонідом Кравчуком була сформована науково-експертна група.

Янукович просить Інститут держави і права ім. Корецького НАН України надавати науково-експертній групи з підготовки асамблеї сприяння в діяльності, в тому числі, в аналітичному супроводі, організації публічних заходів для обговорення пропозицій, залученню до такого обговорення максимально репрезентативного наукового середовища та громадськості.

Кабміну Віктор Янукович доручив забезпечувати за зверненням Леоніда Кравчука вирішення питань щодо створення належних умов для діяльності науково-експертної групи з підготовки Конституційної асамблеї, а також з висвітлення її роботи.

До складу експертної групи з підготовки Конституційної асамблеї, крім Кравчука, увійшли наукові співробітники найбільш вагомих навчальних закладів юридичного спрямування, включаючи Юридичну академію імені Ярослава Мудрого, Одеської юридичної академії, Інституту законодавства Верховної Ради України, а також судді Верховного та Конституційного Суду у відставці.

Нагадаємо, в січні на засіданні новоствореної Комісії зі зміцнення демократії та верховенства права Президент Віктор Янукович заявив, що в України буде створена Конституційна асамблея, яка займеться удосконаленням чинного Основного Закону.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.