Новини України. 25 лютого. Лідер партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок вважає, що за рік свого президентства Віктор Янукович довів свою профнепридатність.

Олег Тягнибок
Тягнибок: Янукович профнепридатний президент

Про це він пише у своєму блозі на сайті “Української правди”.

“Для Президента України висновки народу вкрай невтішні – Янукович виявився профнепридатним Президентом незалежної держави. Виконавши за рік всі свої обіцянки перед Кремлем, глава на Банковій виявився нездатним виконати жодної обіцянки перед народом, через що його перебування на посаді Президента становить загрозу українським національним інтересам як ззовні, так і всередині країни”, – вважає Олег Тягнибок.

На думку політика, за перший рік президентства для українського народу Янукович виявився недолугим диктатором.

“На оцінку “відмінно” можна оцінити потуги Януковича вислужуватися перед Кремлем, що проявилося у здачі національного суверенітету, наступі на громадянські, соціальні і національні права українців”, – додає він.

Лідер “Свободи” впевнений, що, таким чином, про другий президентський термін Януковича не може бути й мови.

“Мова повинна йти про те, щоб цей рік став останнім роком його правління. Це буде краще як для України, так і для самого Януковича“, – переконаний Тягнибок.

На його думку, мабуть, що чинну владу змете хвиля народного незадоволення.

“Підстав для революцій в Україні більш, ніж в арабських країнах, де падають, здавалося, надстабільні режими. Бо в Україні, крім разючої соціальної несправедливості, існує нестерпний національний гніт”, – пише політик.

Він вважає, що Янукович виконав місію детонатора такої революції.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.