Новини України. 25 лютого. Віктор Янукович почав відповідати на питання населення країни.

Янукович відповідає на питання народу

Глава держави почав з відповіді на питання, що вдалося досягнути протягом першого року при владі.

Янукович відзначив прогрес в економіці. За його словами, не все вдалося зробити, але вийшло зупинити падіння економіки, скорочення дефіциту бюджету з 15% до 5%.

“Я намагатимуся відповісти на всі болючі питання які є в країні. Знаю що нелегко жити малозабезпеченим громадянами, особливо пенсіонерам”, – сказав президент.

“Нам треба всім набратися терпіння, щоб ми змінили ситуацію на краще. Треба змінити у головних напрямках підходи до справи, підходи керівників”, – додав Янукович.

За словами Президента України, ми сьогодні живемо в конкурентному середовищі у світі і Україні потрібно знайти своє місце в ньому. Тому перед країною стоїть ще багато важливих завдань.

“Завдання непросте, його не вдалося виконати в цьому році. В цьому році будуть розпочаті всеохоплюючі реформи. Ми будемо намагатися це робити залучивши якомога більше людей, громадськості і знаходити порозуміння”, – відзначив Віктор Янукович.

За його словами, окремим питанням є вирішення проблеми корупції.

Нагадаємо, сьогодні Віктор Янукович, з нагоди річниці свого президентства, відповідає на населення України. З 11:00 до 14:00 Янукович у прямому ефірі відповідає на запитання громадян, які будуть поставлені під час прямих включень із 16 міст України, а також надійдуть телефоном та через інтернет.

“Розмову з країною” президента транслює шість загальнонаціональних каналів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.