Новини України. 2 лютого. Європейська народна партія критикує українську владу за заборону Тимошенко відвідати Бельгію.

Вільфред Мартенс
Вільфред Мартенс розчарований діями української влади

Президент ЄНП Вільфред Мартенс розчарований тим що влада в Україні заборонила відвідати Юлії Тимошенко Брюссель.

«Я дуже розчарований рішенням української влади заборонити візит Юлії Тимошенко до Брюсселя, але я також зовсім не здивований таким розвитком подій, адже він є ще одним підтвердженням висловленої ЄНП критики щодо ескалації авторитарної практики чинної адміністрації.

Без упередженого ставлення до слідчого процесу, зрозуміло, що українська влада погано розуміє європейські цінності та обрала шлях політики сили, яка нагадує часи до Помаранчевої Революції.

Від імені ЄНП я хотів би знову запропонувати свою повну підтримку і солідарність Юлії Тимошенко. Я чекаю на зустріч з нею найближчим часом», – йдеться в заяві Вільфреда Мартенса.

Як відомо, Генеральна прокуратура України взяла вже дві підписки про невиїзд з екс-прем’єра Юлії Тимошенко (першу 15 грудня та другу – 2 лютого). Проти лідера БЮТ порушено дві кримінальні справи: за підозрою в нецільовому використанні коштів від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу та закупівлю автомобілів “швидкої допомоги” Опель-Комбо за завищеними цінами.

Європейська народна партія запросила Юлію Тимошенко відвідати Брюссель на початку лютого. Лідер “Батьківщини” планувала провести там низку зустрічей, зокрема з президентом Європарламенту Єжи Бузеком.

Генпрокуратура не задовольнила клопотання Юлії Тимошенко з проханням здійснити візит в Бельгію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.