Новини України. 9 лютого. У 2010 році (грудень) Державною організацією «Автобаза Державного управління справами» були придбані легкові автомобілі Skoda.

Адміністрація Президента
Герман і Льовочкін будуть їздити на Skoda

Вибір для закупівлі саме цієї марки автомобілів продиктований, насамперед, необхідністю максимально зменшити навантаження на бюджет. Адже це – машини економ-класу, що максимально відповідають критеріям відповідності ціни та якості, вартості технічного обслуговування тощо, передає прес-служба глави держави.

“За умов, коли в державі, що поступово вибирається з кризи, кожна гривня – на особливому рахунку, і має витрачатися лише на найнеобхідніше, цей крок є цілком закономірним. Таким, що загалом дозволить зекономити чималі кошти”, – йдеться в повідомлені.

Стосовно автомобілів більш високого класу, котрі вивільнятимуться у результаті закупівлі та введення в експлуатацію вищезазначеної нової техніки, то вони використовуватимуться для обслуговування делегацій різного рівня. А після того, як вичерпають свій ресурс, будуть списані у встановленому порядку.

Реалізація цієї техніки на аукціонах чинним законодавством не передбачена.

Слід зазначити, що рішення про закупівлю нових автомобілів приймалося з урахуванням фізичного та морального старіння значної частини наявної техніки.

Крім того, технічне обслуговування автомобілів з пробігом у 300 тисяч і більше кілометрів є дуже витратним з точки зору економії бюджетних коштів.

Таким чином, чиновники Адміністрації Президента та Державного управління справами, які користуються службовим транспортом, тепер будуть їздити на автомобілях економ-класу.

Чиновники мають право користуватися в службових цілях і власним автотранспортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.