Новини України. 16 лютого. Генпрокуратура заявляє, що слова Юлії Тимошенко, нібито її не відпускають до Брюсселя через вказівку Президента, є неправдою.

Генеральна прокуратура України, ГПУ
ГПУ заперечує причетність президента до її рішень

Вчора на прес-конференції Юлія Тимошенко заявила про те, що начебто працівники прокуратури повідомили їй про те, що “готові були відпустити її до Брюсселю, але у них була пряма заборона Президента”, йдеться в повідомлені прес-служби ГПУ.

“Відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України уповноважений заявити, що такі висловлювання не відповідають дійсності”, – заявляє ГПУ.

Прокуратура пояснює, що як незалежний державний орган, діє у суворій відповідності до вимог Конституції та законів Україні. Отже слідчий у особливо важливих справах Генеральної прокуратури України, як процесуально самостійна особа, прийняв рішення про відмову екс-прем’єр міністру Юлії Тимошенко у задоволені її клопотання щодо можливості здійснити поїздку за кордон. Він мотивував це тим, що на вказаний час було призначено слідчі дії у справі.

Таким чином, Юлія Тимошенко вкотре своїми заявами намагається дискредитувати слідство та маніпулювати суспільною думкою заради своїх політичних інтересів, заявляє генпрокуратура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.