Новини України. 4 лютого. Президент України Віктор Янукович вважає заяви про порушення демократичних стандартів в Україні спробою “корупціонерів і бюрократів” захистити себе від переслідувань.

Янукович назвав політиків, які критикують Україну найманцями

Про це глава держави сказав, виступаючи на польсько-українському економічному форумі у Варшаві.

Президент сказав, що за останні 20 років незалежності України в результаті браку економічних реформ у державі “закладено фундамент глобальної корупції”, який намагається розбити нова влада.

“Коли наноситься такий сильний, нищівний удар по бюрократичній системі, вона реагує безумовно з такою ж силою. Тому ми сьогодні бачимо, як бюрократія, корупція прикривається в України демократичними гаслами”, – сказав Віктор Янукович.

Президент звинуватив авторів подібних заяв у поширенні неправдивої інформації.

“Брешуть без совісті, спотворюють факти, за накрадені гроші наймають найманців в Європі, США і всередині країни… і дезорієнтують весь світ і українське суспільство”, – зазначив Президент.

Він також звернув увагу, що реформи, започатковані новою владою, насправді не сприяють популярності глави держави та уряду, висловивши переконання, що українці, яких він назвав мудрим народом, зрозуміють необхідність змін.

“Країну потрібно міняти, її потрібно змінювати, потрібно змінювати її обличчя, нам потрібно міняти підходи, як кажуть, на 180 градусів, і ми це зробимо”, – зазначив він, передає УП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.