Новини України. 25 лютого. Віктор Янукович заявив, що Голодомор був організованим геноцидом проти людей.

Віктор Янукович
Янукович: Голодомор був геноцидом проти людей

Про це він заявив під час проекту “Розмова з країною”, відповідаючи на питання мешканців Львова.

“Історія дала оцінку Сталіну і, безумовно, Україна не буде переглядати своє негативне ставлення до цієї історичної постаті”, – сказав Янукович.

Говорячи про Голодомор, глава держави заявив, що він був навмисне організованих тодішньою владою.

“Це було організовано у стосунку до багатьох людей, які жили в сільській місцевості. Вилучалося зерно, продукти харчування у людей і в Україні, і Кубані, і Казахстані, і Білорусі. Це дійсно був геноцид усіх людей. Це зробила влада на чолі зі Сталіним. Постраждали від цього люди, які жили в тих регіонах”, – заявив Віктор Янукович.

За його словами, говорячи про героїв в Україні, (Шухевича, Бандеру) важливо пам’ятати, що ми не повинні шукати розбіжностей серед, а треба шукати, як і на чому об’єднати людей.

“А хто вірить в різних героїв, нехай вірить. І ніхто їм не буде заперечувати. Слава Богу, ми живемо в демократичній країні”, – сказав президент.

“Я переконаний, що ми приречені жити разом, на нашій чудовій землі. Моє завдання з перших кроків стояло і стоїть, як об’єднати країну. Саме тому, що ми різні це не недолік – це багатство”, – зауважив Віктор Янукович.

“Мудрі люди кажуть, що не треба шукати легких відповідей на складні питання, не треба шукати ідеологічних розбіжностей, а треба думати як жити разом у майбутньому”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.