Новини України. 15 лютого. Фото. Президент України Віктор Янукович вважає за необхідне створення Україною нового ракетного комплексу.

Віктор Янукович
Віктор Янукович хоче новий ракетний комплекс

Про це він сказав, виступаючи на розширеному засіданні регіонального комітету з економічних реформ у Харкові.

Янукович повідомив, що перед початком засідання він відвідав компанію “Хартрон”, яка спеціалізується на розробці систем управління для ракетно-космічної техніки.

“Нам потрібно зробити власний свій сучасний ракетний комплекс, і ми це зробимо”, – сказав Президент, інформують Українські новини.

Глава держави зазначив, що таке завдання поставлене давно, однак у цьому напрямку було зроблено мало. Янукович зазначив, що в українській армії є система “Іскандер”, однак вона вже застаріла і не відповідає сучасним вимогам. Сьогодні цьому питанню приділятимуть більше уваги, відзначив Янукович.

Президент зазначив також, що українська авіакосмічна галузь потребує модернізації.

Як повідомлялося раніше, Міністерство оборони вважає своїм пріоритетом створення зразка ракетного комплексу “Сапсан” до 2016 року.

На озброєнні України перебуває військова техніка 1970-80-х років, і тому першочерговими є питання її відновлення та модернізації, і особливо це стосується авіаційного парку.

У квітні Національне космічне агентство (з 9 грудня – Державне космічне агентство) оцінювало в 3,5 млрд гривень реалізацію проекту з будівництва багатофункціонального оперативно-тактичного ракетного комплексу “Сапсан” для Міноборони.

Документи на створення такого комплексу було підписано у 2008 році.

завод Хартрон

завод Хартрон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.