Новини технологій. 27 лютого. Поки шанувальники Apple рахують дні, що залишаються до дебюту iPad нового покоління (презентація якого очікується 2 березня), фірма ABI Research опублікувала результати вельми цікавого дослідження.

iPad
93% планшетників у світі - це iPad

Згідно з ним, з 4,5 мільйона медіапланшетів, відвантажених різними виробниками в третьому кварталі минулого року, приблизно 4,2 мільйона припадали саме на творіння Apple.

Іншими словами, в період з липня по вересень iPad займав абсолютно домінуюче становище, володіючи ні багато ні мало 93%-ми всього ринку планшетних комп’ютерів. З іншого боку, нічого особливо дивного в таких показниках немає, адже в той час у пристрою Apple практично не було гідних конкурентів у боротьбі за гаманці покупців.

Однак у оновленого iPad, який би не був він хороший, настільки привілейованого життя, ймовірно, не буде. В якості суперників йому сватають, наприклад, Motorola Xoom, чиї продажі нещодавно стартували в США, а також HP TouchPad і BlackBerry PlayBook плюс безліч планшетів під управлінням Android 3.0 від тайваньських і корейських виробників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.