Новини світу. 25 лютого. Компанія The Walt Disney придбала соціальну мережу Togetherville, призначену для дітей у віці від 6 до 10 років.

Togetherville
Disney купив соцмережу Togetherville

Згідно з умовами операції, фінансові деталі якої не розголошуються, Disney отримає повний контроль над стартапом, який запустили минулого року. Togetherville, створений за аналогом Facebook, увійде до групи Disney Interactive Media.

Соціальна мережа, створена розробниками з Каліфорнії, має «дитячий» дизайн і передбачає участь батьків неповнолітніх користувачів: саме вони заповнюють анкету і створюють профіль дитини на сайті. Дорослі можуть стежити за діями дітей в рамках Togetherville, схвалювати друзів і при необхідності зв’язуватися з їхніми батьками.

Як йдеться у повідомленні мережі, на Togetherville немає «ніяких аватарів, нічого анонімного і випадкового». Діти, зареєстровані у мережі, можуть дивитися відео, схвалені адміністрацією сайту, а також грати в ігри, малювати і спілкуватися.

Експерти відзначають своєчасність і необхідність подібного майданчика для дітей, які «заздрили» дорослим, що мають профайли на настільки популярній і обговорюваній соціальній мережі Facebook. Togetherville дозволить дітям бути «модними і «не відстати від життя» і в той же час бути захищеними в кіберпросторі.

Вкладення в різноманітні соціальні майданчики є одними з найбільш перспективних і прибуткових на сьогоднішній день.

Відзначимо, американський банк JPMorgan Chase створив фонд для інвестування в стартапи інтернет-ринку з капіталом в $1,22 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.