Новини України. 2 лютого. Верховна Рада створить спеціальну комісію, яка розслідуватиме фальсифікації при голосуванні за зміни до Конституції України.

Верховна Рада, ВРУ
Литвина модна притягти до кримінальної відповідальності за ситуацію з Ар'євим

Про це заявив віце-спікер Микола Томенко.

Нагадаємо, що за зміни до Конституції проголосував народний депутат Володимир Ар’єв, який у цей час перебував у відрядженні в США і мав при собі свою депутатську картку.

За словами Томенка, відбулася розмова з цього приводу з головою Верховної Ради України Володимиром Литвином та першим віце-спікером Адамом Мартинюком.

«Буде створена така комісія, бо, очевидно, треба з’ясувати ситуацію стосовно цього прецеденту», – сказав Томенко.

«Те, що Ар’єв показав свою картку в США, а вона в цей час «голосувала» у Верховній Раді, означає тільки одне: хтось без його відома взяв дублікат картки і нею проголосував. Це неможливо без керівника апарату ВР Зайчука і неможливо без санкції спікера Володимира Литвина. Це означає, що має місце вчинення кримінального злочину і посадові особи мусять бути притягнені до кримінальної відповідальності», – сказав народний депутат від “Народної самооборони” Тарас Стецьків.

Він заявив, що одного цього факту достатньо для визнання вчорашнього голосування за зміни до Конституції сфальсифікованими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.